Faaliyet Raporları

Kulübümüz, tırmanış ve doğa yürüyüşlerinin yanı sıra; bazen de şehirde sosyal etkinlikler düzenlemekte ve gerçekleştirilen her etkinliğin raporunun hazırlanması için büyük özen göstermektedir. Biliyoruz yazmak zor bir iş ancak bir etkinliğin raporunun yazılarak yayımlanmasının, ileride aynı etkinliği gerçekleştirmek isteyen arkadaşlar veya Kulüpler için ciddi anlamda yol gösterici olabileceğine inanıyoruz. Her etkinlikte (tırmanış, doğa yürüyüşü, sosyal etkinlik) bir arkadaşımızı raportör olarak görevlendirmekte ve bu arkadaş tarafından hazırlanan raporu da web sayfamızda yayımlamaktayız. Geçmiş yıllara ilişkin yayımlanmış raporları "Faaliyet Raporları" sutunundan ulaşabilirsiniz.

Faaliyet Programları

Kulüp olarak her yılın başında, yapmayı düşündüğümüz etkinliklerle ilgili bir Faaliyet Programı hazırlamakta ve bu programı web sayfamızda yayımlamaktayız. Bu durum Kulüp üyelerine katılmayı düşündükleri etkinliklerle ilgili planlamalarını çok önceden yapabilme avantajını sağlamaktatır. Kulüp olarak yayımlanan programda yer alan etkinlikleri mümkün olduğunca gerçekleştirmeye çalışmaktayız. Geçmiş yıllara ilişkin programları "Faaliyet Programları" sutununda bulabilirsiniz.

Genel Kurul Toplantıları

Külübümüzün yönetimi her iki yılda bir Mayıs ayı içinde gerçekleştirilen seçimli Genel Kurullar ile belirlenmektedir. Bugüne kadar 4 kez Olagan Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirilmiş ve en son 23/05/2016 tarihinde gerçekleştirilen 4. Olagan Genel Kurul Toplantısında yapılan tüzük değişikliği ile Yönetim Kurulu asil ve yedek üye sayısı yediden beşe indirilmiştir. Gerçekleştirilen Genel Kurullar ile ilgili bilgileri "Genel Kurul Toplantıları" sutünunda bulabilirsiniz.

Etkinliklere Katılanların Yazdıkları (Duygular - Düşünceler)

Kulübümüzün düzenlediği etkinliklere katılan ve bu etkinliklerde yaşadıklarını, hissettiklerini yazıp bize ileten katılımcıların duygu ve düşüncelerini web sayfamızda yayımlamaya çalışmaktayız. Bu metinler bizler için çok önemli. Her insan etkinlikleri farklı yaşamakta ve bu yaşadıklarını farklı ifadelerle yazıya dökebilmektedir. Farklı farklı kalemlerden yapılan bu duygu ve düşünce aktarımlarının, daha sonraları ilk defa bu tür etkinliklere katılacaklar için müthiş bir rehberlik hizmetini yerine getireceğine inanmaktayız. Metinlere ulaşmak için