Madadost Belgesel Günleri-8 (27 Mayıs 2015 Çarşamba)

Kulübümüzün artık gelenekselleşen etkinliklerinden olan ve tırmanışlar esnasında kaydedilen görüntülerin montajı ile üretilen belgesellerin sekizincisinin gösterimini 27 Mayıs 2015 Çarşamba akşamı "Mont Blanc Yolunda Son Adım/Erciyes Tırmanışı" adıyla Ankara Barosu Eğitim Merkezi (ABEM) Konferans Salonunda gerçekleştirdik.

Süresi 45 dakika olan Erciyes tırmanışı bizim için özel bir tırmanıştı. Çünkü tırmanışı Ramazan bayramı arefesinde gerçekleştirmiştik ve bu tırmanış sonrasında Mont Blanc için Fransa'ya hareket etmiştik. Belgesel öncesinde her zamanki gibi ikram malzemeleri gönüllü arkadaşlar tarafından temin edilmiş ve misafirlere sunulmuştur. Belgeselimizde Ankara'lı dağcı ve doğa sever dostlarımız bizi yine yalnız bırakmadılar. Gösterime gelerek bizleri onurlandırdılar. Gösterimlerimiz iş, güç nedeniyle birbirlerini göremeyen bir çok doğa dostunun buluşmasına ve görüşmesine vesile olmuştur.

Gösterim öncesinde salonun bize tahsisi konusunda her zaman desteklerini yanımızda hissettiğimiz Ankara Barosu Dağcılık Kulübü adına Başkan Adem KOÇ ile Madadost Başkanı Yüksel ALPKAYA birer teşekkür konuşması yapmışlardır. sonrasında belgeselin gösterimine geçilmiştir.

Bizler dağlarda yaşadığımız anları sizlerle paylaşmaktan son derece mutluyuz ve gösterimlere gelerek bizlere destek olan tüm dostlarımıza teşekkür ederiz.

  • Etkinlik Fotografları
  • ya