Madadost Belgesel Günleri-7 (20 Şubat 2015 Cuma)

Kulübümüzün gerçekleştirdiği tırmanışlar esnasında kaydedilen görüntülerden oluşturulan ve "Madadost Belgesel Günleri" adı altında yapılan belgesel gösterimlerinin yedincisini 20 Şubat 2015 Cuma akşamı "Mont Blanc Yolları Taştan/Mont Blanc Yolunda 2. Adım-2.Bölüm-Küçükdemirkazık" adıyla Ankara Barosu Eğitim Merkezi (ABEM) Konferans Salonunda gerçekleştirdik.

Süresi 45 dakika olan Küçükdemirkazık belgeselimizin gösterimi, bir kaç hafta önce Bozdağ'da elim bir kaza sonucu kaybettiğimiz Dürdane SERİNGEÇ'e adanmış olup, gösterim öncesinde Dürdane SERİNGEÇ ve dağlarda kaybettiğimiz dostlarımız için bir dakikalık saygı duruşunda bulunulmuş; sonrasında salonun bize tahsisi konusunda her zaman desteklerini yanımızda hissettiğimiz Ankara Barosu Dağcılık Kulübü adına Başkan Yardımcısı Ersin CAN birer konuşma yapmışlardır. Madadost Başkanı Yüksel ALPKAYA'nın teşekkür konuşması sonrasında belgeselin gösterimine geçilmiştir.

Belgesel gösteriminin yapılacağı günün mesai çıkış saatlerinde başlayan yoğun kar yağışı nedeniyle Ankara trafiğinin kilitlenmesi nedeniyle bir çok arkadaşımız zamanında salona ulaşamamış; ancak film boyunca salona katılımlar sürmüştür. Bu olumsuzluklara rağmen davetimize icabet edip gelen arkadaşlara çok çok teşekkür ederiz. Her zamanki gibi ikram malzemeleri gönüllü arkadaşlar tarafından temin edilmiş ve misafirlere sunulmuştur.

Bizler dağlarda yaşadığımız anları sizlerle paylaşmaktan son derece mutluyuz ve gösterimlere gelerek bizlere destek olan tüm dostlarımıza teşekkür ederiz.

  • Etkinlik Fotografları
  • ya