Madadost Belgesel Günleri - 3 (25 Şubat 2014)

Bildiğiniz üzere Madadost olarak etkinlikler esnasında çektiğimiz görüntülerden ürettiğimiz belgeselleri “Belgesel Günleri” adıyla gösteriyoruz. Daha önceleri Medetsiz tırmanışı hakkındaki belgeseli "Belgesel Günleri-1"; Küçükdemirkazık tırmanışı hakkındaki belgeselimizi "Belgesel Günleri-2" adıyla göstermiştik. Belgesel Günlerimizin 3. sünü ise, 25 Şubat 2014 tarihinde ABEM’de (Ankara Barosu Eğitim Merkezi) gerçekleştirdik. Konusu Kulübümüzün 2013 faaliyet programında yer alan ve 28-29 Eylül 2013 tarihinde gerçekleştirilen Kızlar Sivrisi tırmanışı olan belgeseli “Beydağlarında Gökle Kucaklaşan Bir Zirve: Kızlar Sivrisi” adı altında gösterimini gerçekleştirdik. Belgeselimizin süresi 29 dakika idi. Dostlarımız ve arkadaşlarımız bu güzel günümüzde bizleri yalnız bırakmadılar.

Saat 18.00’de misafirlerimizin karşılanması ve ikramla başlayan gecemizde, 18.30’da önce Kızlar Sivrisi belgeselimizin gösterimi, daha sonra ise 7 dakikalık “Mutluluk Üzerine Kısa Bir Film” belgeselinin gösterimi gerçekleştirildi. - Davetinize ve Belgesel'in hazırlanmasında ve sunumunda emeği geçenlere sonsuz teşekkürler. Yeni belgeselin hazırlanmasını sabırsızlıkla bekliyoruz. (Berrin HACALİOĞLU) - - Belgesel tadında güzel bir geceydi, emeği geçen tüm dostlarıma teşekkür ederim (Suat Yücel)

Etkinlik Sonrasında;

***** Konukseverliğiniz ve güzel sunumunuz için yürekten teşekkürler. Gerçekten çok sıcak ve içten bir karşılamaydı benim için. Bir sonraki belgesel gününüzü sabırsızlıkla bekliyor olacağım. Belgeselde emeği geçen herkese bir kez daha teşekkürler. Mehmet YALDIZ

***** MAVİ DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜNÜN GERÇEKLEŞTİRDİĞİ "KIZLAR SİVRİSİ TIRMANIŞI" NIN GÖRÜNTÜLERİNİN YAYINLANDIĞI SUNUMDA AZMİN VE BAŞARININ BİR ÖRNEĞİNİ VE EKİP ÇALIŞMASININ GÜZELLİĞİNE ŞAHİT OLDUK. BAŞARILI ÇALIŞMALARINDAN DOLAYI TÜM MADADOSTLULARI KUTLARIM. AYRICA DAVETLERİ VE MİSAFİRPERVERLİKLERİ İÇİN ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ. MERAL ÜÇBAŞ (ANATOLİAN LEOPARD)

***** Davetinize ve Belgeselin hazırlanmasında ve sunumunda emeği geçenlere sonsuz teşekkürler. Yeni belgeselin hazırlanmasını sabırsızlıkla bekliyoruz. Berrin HACALİOĞLU

***** Belgesel tadında güzel bir geceydi. Emeği geçen tüm dostlarıma teşekkür ederim. Suat YÜCEL

  • Etkinlik fotografları