Madadost Belgesel Günleri-II (Kutup Yıldızının Peşinde.....) 27 Kasım 2013

30 Ekim 2013 Çarşamba akşamı Çankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezinde "Uzun İnce Bir Yoldayız..." ismiyle gerçekleştirdiğimiz ilk belgesel gösteriminden sonra; Belgesel Günlerimizin ikincisini "Kutup Yıldızının Peşinde...." ismiyle Ankara Barosu Eğitim Merkezinde 27 Kasım 2013 Çarşamba akşamı gerçekleştirdik. Belgesel, Kulübümüzün 2013 faaliyet programında yer alan ve 20-21 Temmuz 2013 tarihleri arasında 6 kulüp sporcusu taradından gerçekleştirilen Aladağlar Küçük Demirkazık Tırmanışı hakkındaydı. Belgeselimizin adını Demirkazık ismininin Kutup Yıldızı anlamını da gelmesi nedeniyle "Kutup Yıldızının Peşinden...." koyduk. Belgeselimizin süresi 25 dakika idi.

18.00'de misafirlerimizin karşılanması ve ikramla başlayan etkinlik, Kulüp Başkanı Yüksel ALPKAYA'nın kısa bir konuşmasından sonra belgeselin gösterimi ile devam etti. Gösterimine ilgi büyük olmuş, yaklaşık 150 kişi belgeseli izlemiştir.

Kulüp olarak gerçekleştirdiğimiz Belgesel Günleri-II nin gösterimine katılarak bizlere destek olan tüm dağcı ve doğa sever dostlarımıza teşekkür ederiz. Özel olarak, salonun bize tahsisisini sağlayan Ankara Barosu Dağcılık Kulübü Başkanı Adem KOÇ ile Ankara Barosuna özel olarak teşekkürlerimizi sunarız.

Madadost Yönetim Kurulu

  • Etkinlik fotografları