Madadost Eski Yıla Veda-Yeni Yıla Merhaba Yemeği - (21 Aralık 2012-Cuma)

Yemek Öncesi :

Madadost Yönetim Kurulu olarak Kasım ayının ikinci yarısında yapılan toplantıda; her yıl düzenlediğimiz Geleneksel Eski Yıla Veda-Yeni Yıla Merhaba yıl sonu yemeğinini organize etmekle, bu yıl Ziya Arif ATEŞ ve Engin ALKAN görevlendirme; ayrıca yemekte gösterilmek üzere 2012 faaliyetlerinden oluşan bir slayt hazırlanması; yemekte piyango çekilişi yapılarak hediyeler dağıtılması kararları alındı. Bu kararlar neticesinde ilk önce yemek mekanının belirlenmesine yöenlik çalışmalara başlanıldı. Bünyamin Bey mekanın ayarlanması işi için yoğun çaba harcayarak Binicilik İhtisas Kulübünün Restorantını ayarladı, menü belirlendi. Fiyat konusunda yine Bünyamin Beyin çabaları ve çok özel katkılarıyla en uygun fiyat belirlendi. Teşekkürler.

Daha sonra slayt gösterimi için arkadaşlardan fotoğraf göndermeleri istenildi. Ahmet Özmen, Asuman Erçin, Ayşegül Altıok, Engin Alkan, Mehmet Öztürk, Mustafa Karabulut, T. Bünyamin Kaya, Yüksel Alpkaya, Zeliha Ercan ve Ziya Arif Ateş tarafından gönderilen fotoğraflardan, 2012 yılı MADADOST faaliyetlerinin yer aldığı çok güzel bir fon müziğiyle de birleştirilmiş bir slayt Engin Alkan tarafından hazırlandı.

Piyango çekilişi için 120 bilet basılmasına, karşılığında 41 hediye dağıtılmasına karar verildi. Dağıtılacak hediyeler için satınalındı. Bazı arkadaşlar hediyeleri satın alıp, kulübe verdiler. Burada Bünyamin Beyin katkılarını ayrıca belirtmekte fayda var. Bünyamin Bey dağıtılan hediyelerin hemen hemen yarısını ve 10 adet Milli Piyango biletini çekiliş için Kulübe verdi. Kendisine bu katkılarından dolayı çok çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca bizlere iki adet polar yelek ve balaklava vererek katkıda bulunan “UPPA Outdoor Giyim” temsilcisi İhsan Beye'de çok teşekkürler. Piyango biletlerinin hazırlanması Engin Alkan tarafından, numaraların basılması ve hazırlanması Ziya Arif Ateş tarafından, hediyelerin paketlenmesi Yüksel Alpkaya ile Bünyamin Kaya tarafından gerçekleştirildi ve çekilişe hazır hale getirildi.

Ve yemekteyiz :

En büyük teşekkür her zaman siz MADADOST dostlarına. Hedeflediğimiz sayıyı aşarak ayırttırdığımız masalara ilave masa da koydurtturarak 80 katılımcı sayısını 85’e çıkarttınız. Yemekte planladığımız programa, aynı mekanda iki farklı ve kalabalık grubun bulunması (ki biri düğün) nedeniyle uyamadık. Böylece evdeki hesabımız çarşıya uymadı. Bizim planladığımız müzikli slayt gösterimi ve tantanalı geçeceğini düşündüğümüz piyango çekilişimizi sekteye uğrattı. Ama ona rağmen 120 bilet karşılığında 41 adet özellikle dağcılık faaliyetinde kullanılabilir nitelikte hediye dağıtmak bizleri memnun ettiği gibi sizlerin memnuniyetini de izlemek çok keyifli oldu. Bu nedenle sizlerden özür diliyoruz.

Her şeye rağmen MADADOST ruhu, kalitesi ve coşkusuyla amacına uygun çok güzel bir geceye katılımınız, gece içerisindeki coşkunuz, danslara, oyunlara, halaylara katkılarınızdan dolayı en büyük teşekkür tabi ki siz MADADOST dostlarınadır.

Bu arada organizasyonda bizlere destek veren ve emeği geçen Bünyamin Kaya, İsmail Gülmez, Mustafa Karabulut, Sedat Burak Algaç ve Zeliha Ercan’a ayrıca teşekkürler.

Ziya Arif ATEŞ
27/12/2012-Ankara

  • Etkinlik Fotografları