Madadost III. Olağan Genel Kurul Toplantısı - 06 Haziran 2014

Kulübümüzün III. Olağan Genel Kurul Toplantısı için 27/05/2014 tarihinde yapılan toplantıda yeterli çoğunluk sağlanamadığından; 03/06/2014 tarihinde 25 üyenin katılımı ile çoğunluksuz olarak ikinci toplantı yapılmış ve yapılan seçimde aşağıda isimleri yazılı üyeler Yönetim Kurulu Üyeliği (asil) ile Denetleme Kurulu Üyeliklerine (asil) seçilmişlerdir.

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ (ASİL)

SIRA NO
ADI SOYADI
GÖREVİ GÖREV BAŞLAMA TARİHİ GÖREV BİTİŞ TARİHİ
1
Yüksel ALPKAYA
Yönetim Kurulu Başkanı
03/06/2014
29/09/2015
2
Ziya Arif ATEŞ
Başkan Yardımcısı
03/06/2014
23/05/2016
3
Engin ALKAN
Sekreter
03/06/2014
23/05/2016
5
Adil YAZIBAKAN
Sayman
03/06/2014
23/05/2016
6
Zeliha ERCAN
Üye
03/06/2014
23/05/2016
7
Gülsen SALMAN
Üye
03/06/2014
23/05/2016
8
Mustafa KARABULUT
Üye
03/06/2014
23/05/2016

Kulübümüzün III. Olagan Genel Kurulunda Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevlendirilen Yüksel ALPKAYA, işlerinin yoğunluğu ve aşırı yorgunluk sebebiyle 17/09/2015 tarihinde Yönetim Kurulu Başkanlığı ve üyeliğinden istifa etmiştir. Boşalan Yönetim Kurulu Üyeliğine Yönetim Kurulu yedek liste birinci sırada bulunan Adnan KANTAR getirilmiştir. Yönetim Kurulu tarafından 29/09/2015 tarihinde gerçekleştirilen toplantıda yeni görev dağılımı aşağıdaki gibi olmuştur.

SIRA NO
ADI SOYADI
GÖREVİ GÖREV BAŞLAMA TARİHİ GÖREV BİTİŞ TARİHİ
1
Mustafa KARABULUT
Yönetim Kurulu Başkanı
29/09/2015
23/05/2016
2
Ziya Arif ATEŞ
Başkan Yardımcısı
03/06/2014
23/05/2016
3
Engin ALKAN
Sekreter
03/06/2014
23/05/2016
5
Adil YAZIBAKAN
Sayman
03/06/2014
23/05/2016
6
Zeliha ERCAN
Üye
03/06/2014
23/05/2016
7
Gülsen SALMAN
Üye
03/06/2014
23/05/2016
8
Adnan KANTAR
Üye
17/09/2015
23/05/2016

DENETLEME KURULU ÜYELERİ (ASİL)

SIRA NO
ADI SOYADI
GÖREVİ GÖREV BAŞLAMA TARİHİ GÖREV BİTİŞ TARİHİ
1
İsmail GÜLMEZ
Başkan
03/06/2014
23/05/2016
2
Aydan ERTEKİN
Üye
03/06/2014
23/05/2016
3
Zafer KARACAN
Üye
03/06/2014
23/05/2016