Beypazarı Depel Geçişi - 17 Aralık 2017 Pazar

Merhaba Dostlar

Her sene Aralık ayı içinde Adil YAZIBAKAN'ın rehberliğinde gerçekleştirdiğimiz ve artık gelenekselleşmeye başlayan Beypazarı Depel Geçişini bu yıl 17 Aralık 2017 pazar günü gerçekleştireceğiz. Yürüyüşümüze Beypazarı Dımbılca’dan başlayıp, Depel sırtını doğudan batıya doğru geçerek Aladağ Çayında bitireceğiz. Bu mesafe kuş uçumu yaklaşık 17 km.dir. Faaliyetimiz tahmini olarak 6,5-7 saat sürecek olup; kişilerin performansı veya hava koşulları süreyi etkileyebilir.

Aracımız 17 Aralık 2017 pazar sabahı saat 07.00 de Sezenler Sokaktan hareket edecek olup; Milli Kütüphane, Armada, CHP, Anadolu Bulvarı, Acity, Carrefour, Optimum, Sincan güzergahı takip edecektir. Kontenjanımız 17 kişiyle sınırlıdır. Katılım bedeli 35 TL. olup; Kulüp üyelerine %10 indirim uygulanır.

Katılımcıların yürüyüşlerine engel olmayacak rahat giysiler ile bileklerini saran yürüyüş ayakkabısı veya bot giymeleri yürüyüşün sağlıklı geçmesi ve konforu açısından önemlidir. Tercih edilecek ayakkabı veya botların su geçirmez özelliğinin olmasına dikkat edilmelidir. Ayrıca faaliyet sonrasında kullanmak üzere yedek ayakkabı, çorap ve yedek giysi almayı unutmayınız. Katılımcıların sırt çantalarında günlük ihtiyaçlarını karşılayacak miktarda atıştırmalık yiyecek ve içecek ile, yağmurluk, eldiven, bere gibi koruyucu giysileri bulundurmaları gerekir. Ayrıca düdük ve kafa lambasını bu mevsimde çantanızdan eksik etmeyin.

Yürüyüş Adil YAZIBAKAN’ın rehberliğinde gerçekleştirilecektir.

Bu etkinlik hakkında daha detaylı bilgi edinmek için web sayfamızın Faaliyet Raporları bölümündeki Depel raporlarından faydalabilirsiniz.

İletişim ve detaylı bilgi için : Adil YAZIBAKAN (0532 166 08 11)