Dağkuzören - Sorgun Göleti Doğa Yürüyüşü - 04 Mart 2018 Pazar

Merhaba Madadost'lular

Geçen hafta gerçekleştirdiğimiz Ilgaz Büyükhacet zirve (2587 m) kış tırmanışından sonra; bu hafta sonu 04 Mart 2018 pazar günü doğa yürüyüşü için Kızılcahamam Dağkuzören köyüne gidiyoruz. Yürüyüşe Dağkuzören'den başlayıp Sorgun Göletinde bitireceğiz. Aracımız 04 Mart pazar sabahı saat 08.00’da Sezenler Sokak'tan hareket edecek olup; Milli Kütüphane, Armada, CHP, Acity, Carrefour, Göksu Parkı güzergahını takip edecektir. Faaliyete katılım bedeli 40 TL dir. Kulüp üyelerine % 10 indirim uygulanır.

Faaliyetimiz yaklaşık olarak 6,5-7 saatlik bir performans gerektirmekte olup; ekibin performansı ve hava şartları bu süreyi değiştirebilir.

Katılımcıların tırmanışlarına engel olmayacak ve kış koşullarına uygun giysiler ile bileklerini saran bot veya yürüyüş ayakkabısı tercih etmeleri, tozluk kullanmaları tırmanışın sağlıklı tamamlanması ve konforu açısından önemlidir. Ayrıca yedek olarak getirilecek kıyafetler arabada bırakılıp, akşam faaliyet bitiminde kullanılabilir. Katılımcılar tırmanış esnasında en az 1 litresi sıcak su olmak üzere 1,5 litre su getirmeleri ve günlük gıda ihtiyaçlarını karşılayacak miktarda yiyecek; yağmurluk, eldiven, bere, kafa lambası ve düdük bulundurmaları zorunludur.

Yürüyüş Yüksel ALPKAYA’nın rehberliğinde gerçekleştirilecektir.

İletişim ve detaylı bilgi için : Yüksel ALPKAYA (0542 326 54 88)